Wyślij wiadomość
Chengdu Honors Technology Co.,Ltd
Chengdu Honors Technology Co.,Ltd profil firmy
profil firmy
Dom >
Chengdu Honors Technology Co.,Ltd profil firmy
O nas
Łączność
Łączność: Ms. Alice Wang
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Chengdu Honors Technology Co.,Ltd

Chiny Chengdu Honors Technology Co.,Ltd profil firmy
Chengdu Honors Technology Co.,Ltd
Chengdu Honors Technology Co.,Ltd
Chengdu Honors Technology Co.,Ltd
Chengdu Honors Technology Co.,Ltd
Główny rynek:
Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód
Rodzaj działalności:
Producent , Dystrybutor / Hurtownik , Agent , Importer , Eksporter , Firma Handlowa , Sprzedawca
Marki:
ANS EVSE
Liczba pracowników:
15~40
Roczna sprzedaż:
2000000-5000000
Rok założenia:
2019
Wypływ p.c.:
90% - 100%
Obsługa klientów:
500
Szczegóły firmy

Chengdu Honors została założona w sierpniu 2019 roku, jesteśmy młodą firmą zlokalizowaną w prowincji Chengdu Sichuan, która jest sławna z gorącej wody i rodzinnego miasta Panda.Produkcja i sprzedaż produktów ochrony środowiska.

Z dużym entuzjazmem dla pojazdów o zerowej emisji i bogatym doświadczeniem zawodowym w tej branży, firma została pierwotnie założona, aby zapewnić bardziej ekologiczną i czystą planetę.

"Chengdu Honors" jest skrótem od ANS Tech. "Honors" jest również podobnie wymawiane jako nazwa naszej firmy w języku chińskim.Zawsze uważamy to za zaszczyt dla każdego klienta, który ma ten sam cel z nami - bardziej zieloną i czystą planetę.

Pracujmy razem na rzecz bardziej ekologicznego i czystszego środowiska!

 

Usługi

Otrzymaliśmy nie tylko certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001, systemu środowiskowego ISO14001, systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy OHSAS18001, systemu zarządzania IATF 16949, ale także poprzez poziom standaryzacji bezpieczeństwa produkcji 2, stając się integracją pilotażowego przedsiębiorstwa informatyzacji i industrializacji oraz przedsiębiorstwa pilotażowego wdrażania standardów, krajowe przedsiębiorstwo high-tech i znane znaki towarowe w Chinach. Posiadamy ponad 20 patentów na wynalazki i patenty na wzory użytkowe, a nasze produkty posiadają certyfikat TUV, CCC, CE, UL.

Kategoria biznesowa obejmująca sprzęt do ładowania stosu, generację energii wiatrowej i generację energii fotowoltaicznej, ect. Zapewnij ukierunkowane produkty i rozwiązania dla rządowej energetyki publicznej, ładowania usług transportowych i prywatnych obiektów zasilających.

Akcesoria do ładowania EV AC

 • Wtyczka i gniazdo ładowania GB/T ev 16A/32A/63A
 • SAE J1772 ev wtyczka i gniazdo 16A/32A/40A/50A
 • Wtyczka i gniazdo IEC 62196 ev 16A/32A/63A
 • Tryb 3 SAE J1772 do IEC62196 ev kabel ładujący / tryb 3
 • IEC62196 żeński-męski kabel ładujący ev 16A / 32A
 • Przenośna ładowarka ev Mode2 Type1/Type 2 16A 32A
 • Ładowarka Wallbox Mode 3 ev 3,6 kW do 22 kW Type1/Type2
 • Inne przejściówki do ładowarki ev
 • Wtyczka i gniazdo ładowania GB/T DC 80A/12A/200A/250A
 • CCS Combo1/Combo2 (wtyczka i gniazda CHAdeMO 150A/200A)
 • Przenośne ładowarki CCS/CHAdeMO DC 7kW,15kW,20kW,30kW itd
 • Stos ładowania CCS/CHAdeMO DC 30kW
 • Stacjonarna stacja ładowania CCS/CHAdeMO DC 60kW、120kW

 

Historia

ANS EVSE ze swoją spółką macierzystą jako AG cables, która została założona w 2002 roku. Minęły dziesięciolecia, odkąd poświęciła się przemysłowi kablowemu.Teraz kable AG przeszły ewolucję do Industry Intelligent 4.0.Zbudowaliśmy silny zespół z umiejętnościami badania i produkcji kabli, w tym między innymi kablem windy, kablem robotów, kablem elektrycznym, kablem fotowoltaicznym itp.

Wraz z rozwojem technologii rozszerzamy naszą ofertę badawczo-rozwojową o urządzenia do zasilania pojazdów elektrycznych, aby budować bardziej ekologiczne i czystsze środowisko życia.W 2015 roku nasza firma-matka - AG cables założyła kolejną fabrykę poświęconą badaniom i rozwojowi urządzeń do ładowania pojazdów elektrycznych z kapitałem zakładowym
10 milionów RMB.Firma znajduje się w starożytnym mieście Yangzhou z piękną scenerią i wygodnym transportem.Firma posiada teraz grupę wysokiej jakości kadry kierowniczej i zdolnego profesjonalnego zespołu technicznego oraz nawiązała długoterminowe partnerstwo strategiczne z krajowymi uniwersytetami „985 Engineering”, takimi jak Harbin Institute of Technology i Jilin University, z mobilnymi stacjami doktorskimi i prowincjonalnymi Centra badawczo-rozwojowe.

Nasz zakres działalności obejmuje sprzęt do ładowania pali, sprzęt do wytwarzania energii wiatrowej, sprzęt do wytwarzania energii fotowoltaicznej i inne produkty, dostarczanie ukierunkowanych produktów i rozwiązań dla rządowej energetyki publicznej, ładowanie usług transportowych oraz prywatne pomocnicze obiekty zasilające.

Wszystkie produkty są produkowane w ścisłej zgodności ze standardami CQC i posiadają certyfikaty CCC, TUV, UL i inne.Stosujemy się do koncepcji rozwoju wysokiej wydajności, oszczędności energii i ochrony środowiska.Z niezależną innowacją i obsługą klienta jako podstawą;zorientowana na rynek, jakość przetrwania.Głęboko wierzymy, że na pewno postawimy żagle i stworzymy blask!

ANS EVSE i jej fabryka macierzysta są pierwszym dostawcą w Chinach produkującym i oferującym kable TPU (termoplastyczne poliuretany) stosowane w elementach do ładowania pojazdów elektrycznych.Jest to specjalny elastomer o szerokim zakresie twardości i dobrej elastyczności. Materiał TPU z kabla ładującego ogólnie odnosi się do TPU typu polieterowego.Wytrzymałość, odporność na hydrolizę i działanie w niskich temperaturach polieterowego TPU są lepsze.

 

 

Nasz zespół

Chiny Chengdu Honors Technology Co.,Ltd profil firmy 0Chiny Chengdu Honors Technology Co.,Ltd profil firmy 1

 

Chiny Chengdu Honors Technology Co.,Ltd profil firmy 2