Wyślij wiadomość
Chengdu Honors Technology Co.,Ltd
produkty
Aktualności
Dom > Aktualności >
Company News About Jak przedłużyć cykl życia zamka?
Wydarzenia
Łączność
Łączność: Ms. Alice Wang
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Jak przedłużyć cykl życia zamka?

2024-04-09
Latest company news about Jak przedłużyć cykl życia zamka?

Zamek jest podstawowym elementem złącza do ładowania pojazdów elektrycznych typu 1. Trzyma wtyczkę na miejscu i zapobiega jej wypadaniu z gniazda ładowarki.Jednakże, zamek jest łatwo uszkodzony, ponieważ niektórzy użytkownicy wyrzucają go bezpośrednio po użyciu, zamiast włożyć go z powrotem do trzymacza.łukowanie, spalania lub porażenia prądem elektrycznym użytkownika końcowego.

Więc jak przedłużyć cykl życia zamka?

W niektórych kablach typu 1 zintegrowane są z jednoczęściowym zamkiem, aby wydłużyć ich żywotność.Co oznacza, że cały złącze ładowania nie jest już użyteczny..

W niektórych kablach typu 1 dostępny jest otwarty zamek, który jest odsłonięty i rozwinięty. Ryzyko złamania jest wysokie, a koszty naprawy są niskie, użytkownicy mogą po prostu wymienić zamek na nowy.który kosztuje nie więcej niż 1$.

Czy jest jakiś sposób, aby uzyskać najlepsze z obu światów?

✅ ANS EVSE wypuścił nowy produkt do ładowania pojazdów elektrycznych typu 1 z otwartym zamkiem, który jest wykonany z stopów aluminium.Stopy aluminium mają zalety niskiej gęstości, lekka waga, wysoka wytrzymałość i dobra odporność na korozję.

Próbki są już dostępne.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak przedłużyć cykl życia zamka?  0najnowsze wiadomości o firmie Jak przedłużyć cykl życia zamka?  1